Запрошуємо до співпраці

Запрошуємо до співпраці

Пропонуємо співпрацю – дилерські ціни на покрівельні матеріали
Компанія ДАХ рада вітати Вас на своєму сайті і готова запропонувати Вам відмінний покрівельний матеріал.
Наша компанія спеціалізується на оптовій і роздрібній торгівлі покрівельних матеріалів для скатних дахів, водостічних систем вже більше 10 років..
Ми запрошуємо до співпраці дилерів, а також будівельні організації
 Замовлення товару можна зробити:
а) безпосередньо у менеджера дилерського відділу особисто або по телефону +38 068 922 19 67;
б) через інтернет в електронному магазині на нашому сайті;.
 
 
ДОСТАВКА
Ми не доставляємо замовлення швидко – ми доставляємо їх вчасно!
Здійснюємо доставку своїм автотранспортом по Західній Україні. У будь-якому випадку Ваше замовлення буде доставлений безпосередньо до порогу Вашого складу, магазину або прямо на об’єкт. Територіально діяльність компанії не обмежується містом, ми маємо можливість доставляти замовлення в усі міста України за допомогою транспортних фірм.
Як правило, термін поставки товару який в наявності 1-2 дня. При цьому вартість доставки безпосередньо залежить від об’єму і ваги замовлення і вибору одного з виду транспорту.
Оплата за товар
  • при самовивозі товару оплата проводиться безпосередньо на складі або ж шляхом попереднього безготівкового перерахування коштів на розрахунковий рахунок;
  • при доставці нашим транспортом можна оплатити водієві-експедиторові на місці отримання товару.

Ціноутворення
Найнижчі ціни – це міф, чудес на ринку не буває!
Товар за найнижчою ціною або швидко закінчується і тоді доводиться витрачати зусилля на пошук нових постачальників, або є сумнівної якості і доводитися витрачати зусилля вже на пошук нових покупців.
Наші виставлені ціни зважені і відповідають вимогам ринку. Ми готові створювати більш вигідні умови тим, хто планує свої закупівлі в залежності від пори року, обороту і плану продажів за товарними групами.
 
 
Пропозиція будівельним організаціям
Багато будівельних організацій вибрали нашу компанію в якості серйозного і надійного постачальника покрівельних матеріалів.
Основи такого вибору:
  • кращі ціна на весь асортимент;
  • висока якість товару;
  • надання зразків;
  • Ціни нижче! Якщо Ви хочете купити у нас будь-який товар, але знаєте, що він пропонується за нижчою ціною у кого-небудь з наших конкурентів, ми готові зробити Вам ще більш вигідною пропозицію! Підставою для надання більш низької ціни є розрахунок, наданий Вам іншою фірмою.
100% гарантія якості
100% гарантія якості
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину