Покрівельні роботи

Покрівельні роботи

 
Виконуємо монтажні роботи у місті Львів, Дрогобич, Стрий, Трускавець, Самбір та ін. За детальною інформацією звертайтеся за тел 0689221967. Ми дамо відповіді на всі Ваші запитання.
Монтаж даху будинку справа відповідальна. Для таких робіт потрібні фахівці з накопиченим досвідом роботи і відточеною майстерністю.
Які види наших робіт ви можете отримати від компанії "Дах"?
Перелік основних покрівельних робіт, які Ви можете отримати в нас:
1. Перекриття будинків
2.Монтаж нових дахів
3. Монтаж Блок Хаусу
4. Монтаж підсофіту
5.Монтаж водостічних систем. та ін
 
Можна придбати найкращий, дорогий та якісний матеріал, вибрати чудові склопакети для вікон, зробити сучасний та оригінальний дизайн будинку і зіпсувати все неякісною роботою. Що стосується монтажу покрівлі правильний підхід до роботи має неабияке значення. Адже, це надзвичайно важливий процес та не лекгий в роботі. Тут потрібний фахівець з хорошим досвідом роботи та майстерністю, тому що від якості роботи залежить зовнішній вигляд та те, як довго прослужить Вам покрівля.

Наші спеціалізовні робітники проінформують Вас і допоможуть вибрати кращий варіант для Вашої покрівлі. Ви маєте змогу купити: металочерепицю, металопрофіль (профнастил), водостічні системи, блок хаус (металевий сайдинг) та комплектуючі за доступними цінами. Також, обравши товар під Ваше вподобання, ми пропонуємо доставку і виконуємо монтажні роботи. Знаходимо підхід до кожного вибагливого клієнта, робимо демонтаж старої водозливної системи та монтаж нової, проводимо роботи різної складності.

100% гарантія якості
100% гарантія якості
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину